Kalendarium działalności stowarzyszenia:

Grudzień 2012

Udział w akcji TOZ Szczecin „Paczka dla zwierzaczka”

Wycieczka dzieci z Gminy Sicienko do Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy.

Zbiórka ozdób świątecznych dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Wycieczka uczniów SP Siedlice do Fabryki Bombek.

Październik 2012

Wyjazdu dzieci z Gminy Sicienko do Cinema City na film „Madagaskar”.

Lipiec 2012

Wycieczka uczniów SP Siedlice do Niechorza.

Czerwiec-2012

Wycieczka dla dzieci z SP Siedlice oraz SP w Ińsku (I nagroda w Przeglądzie Bajek – za spektakl „Kłopoty wujka Julka”). Wizyta w Eurece, pobyt w Centrum Wodnym „Laguna” w Gryfinie oraz pizza z Hallo Pizza Gryfino.

Wycieczka dla dzieci z Gminy Sicienko do Torunia. Udział w spektaklu „Jabłoneczka” – Baj Pomorski, oraz McDonald’s.

Piknik rodzinny w Siedlicach w ramach projektu „Chce mi się chcieć II”.


maj-2012

Celem przeglądu jest prezentacja twórczości amatorskich zespołów teatralnych działających w placówkach oświatowych i instytucjach kultury na terenie powiatu łobeskiego i ościennych, umożliwienie dziecięcym zespołom teatralnym konfrontacji dokonań artystycznych, pobudzenie kreatywności dzieci oraz szerzenie kultury żywego słowa.

Honorowi goście: Wicestarosta Powiatu Łobeskiego Jan Zdanowicz, Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Budzyńska, Wójt Gminy Radowo Małe Józef Wypijewski Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 5 szkół z powiatu łobeskiego i ościennych.

Wykonawcy prezentowali kategorię wiekową - klasy „0” do 3 szkoły podstawowej. Uczestników oceniało jury w składzie: Krystyna Leśniewicz, Maria Jarmoszko – Pożdał, Anna Magdalan z córką Zosią, Beata Łuczak. Komisja sędziowska miała trudne zadanie, gdyż poziom był bardzo wyrównany. Oto ostateczne wyniki: I miejsce - grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Ińsku – za spektakl „Kłopoty wujka Julka”, op. E. Jamroży. Nagroda to wyjazd do Szczecina z atrakcjami fundowany przez stowarzyszenie „Po Cichu”

II miejsce - grupa teatralna ze Szkoły Specjalnej w Radowie Wielkim – za spektakl „Szklana góra”, op. K. Leśniak – Szczepańska, M. Majewska. Nagroda to wyjazd na basen do Świdwina. Fundatorem nagrody – dyrektor SP w Siedlicach, mgr Ryszard Jamroży III miejsce - grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Radowie Małym – za spektakl „Pampilio”, op. B. Chałka. Nagroda rzeczowa – miniwieża, została ufundowana przez Wójta Gminy Radowo Małe, Józefa Wypijewskiego.

Organizatorzy przyznali także dwa wyróżnienia. Otrzymali je:
Sponsorami imprezy byli: Patronat medialny:

luty-2012

Wycieczka dzieci z Gminy Siecienko do Multikina na film "Kot w butach 3D", oraz McDonald


styczeń 2012

Finansowanie przejazdu dzieci z SP w Siedlicach na basen.

Zbiórka kocy i karmy dla zwirząt z TOZ w Szczecinie


Chce mi się chcieć II